3 pkt w Wieluniu. WYgrana 6;0

Wygrana juniorów Prosny

Bardzo dobrze zaczęli rundę wiosenną zawodnicy Junior WKS "Prosna" Wieruszów. Podopieczni Łukasza Jasińskiego rozgromili zespół WKS Wieluń 0:6. Bramki dla Prosny strzelali: Bartek Grzesiuk x2, Kuba Imperowicz , Mateusz Hojeński , Hubert Owczarski i Mateusz Kaleta. 20 kwietnia o godz. 17.00 drużyna podejmie na własnym boisku zespół LZS Brąszewice. Serdecznie zapraszamy!

WKS Wieluń - WKS Prosna Wieruszów 0:6
Skład Prosny:
Magaj Mikołaj, Owczarski Hubert, Bizuga Mateusz, Hojeński Tomek, Hojeński Mateusz, Imperowicz Kuba, Kaleta Mateusz, Biegański Tobiasz, Grzesiuk Bartek, Gauza Kacper, Kopacki Krzysiu.
rezerwowi: Jurczyk Damian, Rzeźnik Tobiasz, Pazek Miłosz, Jarych Mateusz,
Trener: Łukasz Jasiński

Wielkie podziękowania dla pana Macieja Bacińskiego - dyrektor GOSiT, dla pana Mariusza Bartodziejskiego - menager GOSiT za zorganizowanie transportu naszej drużynie na mecz wyjazdowy.
Dziękuje również panu Jarosławowi Pawlaczykowi firma "Kangurek" - transport osobowy.

Powiązana galeria: