3 pkt z Czastarami

Kolejne 3 punkty wiecej i pozostajemy w walce o 3 miejsce w koncowej tabeli naszych rozgrywek. Do miejsca na "pudle" potrzebne jest zwycięstwo nad drużyna KS Mierzyce w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej i calego cezonu 2015/2016.

a wracając do meczu z Czastarami - Przewaga jaka mielismy cale spotkanie nie podlega wątpliwości. Na wyzszy wynik zabraklo tylko i wylacznie szczescia . Niewykorzystana "11" bartka Grzesiuka, 2x oko w oko z bramkarzem gosci myslil sie Kuba Imperowicz. Do tego sedzia który stronniczo sedzioweał tylko pod zawodnikow gosci ( odgwizdując trzy pozycje spalone Bartka Grzesiuka których w ogole nuie bylo - potwierdzil to rowniez trener druzyny przeciwnej).

Bramke na wage 3 pkt zdobyl w 71 minucie Bartek grzesiuk.

skład Prosny:

Magaj, Owczarski, Hojenski T, Hojenski M, Bizuga, Kaleta, Michalski( 77 Kosmalski), Kopacki ( 65 Bryłka), Imperowicz, Grzesiuk, Biegański.

Powiązana galeria: